GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 12178428
nr 1217 8428
Tallrikar
9 st, Kina. Diameter: 13-23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:29:10
1.400 kr